Кошик порожній
Використання 3D друку у повсякденному житті зображення

Використання 3D друку у повсякденному житті

В Україні популярність 3D принтерів щодня зростає, а 3D друк широко використовується в галузях освіти, медицини, дизайну, ювелірному мистецтві, архітектури, промисловості, бізнесі.
Наприклад, Вас попросили придумати ідею для нового дитячого майданчика. Ви можете скласти план у 2D і витратити багато часу на пояснення своїх ідей, або ж створити у мініатюрі обладнання для дитячих майданчиків за допомогою 3D принтера.

Чи для виготовлення меблі. Чому б не мати невеликі приклади меблів, щоб потім показувати клієнтам?

3D принтер є разовою інвестицією з довічним використанням. А у бізнесі дуже важливо, щоб вас почули, а ідеї зрозуміли. 3D принтер може у цьому допомогти!

3D принтера чудово підходять для домашнього використання. Їх можна використовувати для створення кухонних предметів (посуду, щипців для салату, підставок) або функціональних елементів ремонту, такі як ролики для крісел, ніжки столу, ручки для комоду, необхідний інструмент, запчастину, деталь та інше.

В галузі освіти переваги використання 3D друку взагалі безмежні. Студенти можуть використовувати 3D принтери, щоб створювати моделі клітин, планет, топографічні карти, наглядові матеріали, архітектурні моделі будівель.

Багато людей сприймають 3D друк для виготовлення іграшок, моделей чи мініатюр. Для інших – це засіб заробітку, адже за допомогою 3D принтера можна друкувати різні запчастини, деталі, інструменти, корпуса для мобільних телефонів, комплектуючи промислових виробів, предмети інтер’єру, сувенірну продукцію та багато іншого.

Наша компанія 3D Druk виготовляє недорогі та легкі у використанні моделі 3д принтерів, що підходять для більшості споживачів, Prusa, Prusa i3, Graber i3 та надає послуги з 3д друку.

Visitor heat map tracker, live visitor tracking, real time visitor counter

Про нас

3D Druk м. Кропивницький, вул. Віктора Чміленка, 3 тел.:+38 099 566 0927

Соціальні мережі

Доставка і оплата

Доставка Новою Поштою
Самовивіз з магазину
Доставка кур'єром

Способи оплати

Оплата Готівкою, Безготівковими, VISA/Mastercard